راه بـــــهتری را خواهـــیم سـاخت

Let's build a better solution

استودیو لاوان در سال 1393 در شمال کشور تاسیس شد، در همان سالهای ابتدایی با نام هات آیس شروع به کار کرد و بعدها به دلیل برندسازی به لاوان تغییر نام داده شد. لاوان نام جزیره ای در جنوب ایران است که پس از جزایر قشم و کیش بزرگ‌ترین جزیره ایرانی در آبهای خلیج فارس می‌باشد، مهترین واژه در فعالیتهای شرکت لاوان ، اثر با کیفیت بسیار بالاست. اساس اصلی در فعالیت اعضای این خانواده کوچک بر روی کارگروهیست.استودیو لاوان در بازار بین المللی در ترکیه ، لندن و در ارتباط با بازار داخلی در ایران فعال است.سالها در دنیای دیجیتال به کسب تجربه پرداختهایم تا بتوانیم به بهترین روشهای بازاریابی دیجیتال و جذب کاربر دست پیدا کنیم. اکنون قصد داریم این تجارب را در اختیار شما قرار دهیم تا شما هم بتوانید حضوری موفق را در فضای دیجیتال تجربه کنید.

بدون شک شما هم همچون هر تجارت دیگری به دنبال گسترش تجارت خود هستید و می‌دانید که دنیای دیجیتال میتواند یک فرصت استثنایی برای رسیدن به این هدف باشد. اما مسأله اینجاست که شما برای بازاریابی دیجیتال به نیروی متخصص نیاز دارید و ترجیح میدهید بدین منظور نیروی داخلی استخدام نکنید. اینجاست که لاوان به کمک شما می‌آید.

ما تمام آنچه برای هدفگیری و ارتباط موثر با کاربران دیجیتال لازم است را در اختیار شما قرار خواهیم داد و کمک میکنیم تا با صرف کمترین وقت و هزینه به مشتریان واقعی خود در دنیای دیجیتال دست پیدا کنید و داستان خود را به بهترین شکل برای آنها بازگو نمایید.

رسانۀ شما به سوی تجارتی نوین

استودیو لاوان تا به امروز به کسب و کارهای بزرگ و کوچک بسیاری کمک کرده است تا تجارت خود را از طریق رسانه‌های دیجیتال گسترش دهند و مشتریان بیشتری را از این طریق جذب نمایند. برند شما هم می‌تواند به جمع آنها بپیوندد و موفقیت دیجیتال خود را افزایش دهید. تیم ما تمام کارهای سخت بازاریابی را به عهده خواهد گرفت تا شما بتوانید تمام تمرکز خود را بروی ارائه بهترین خدمات بگذارید.

فرهنگ

الف. سیاره زمین ٫همه موجودات و منابع آن برای ما عزیز می باشد و در راه تولید تکنولوژی و رسانه های نوین آن را فدا نخواهیم کرد.

ب. استخدام و کارکردن در لاوان نیازی به مدرک تحصیلی بالا یا معرفی دوست و آشنا ندارد٫ همه کارمندان با استعداد و دانسته هایشان استخدام شده و سنجش می شوند.

ج. محیط کاری را در استودیو لاوان همیشه باید آرام٫ بدون تنشهای غیرکاری و دوستانه نگهداریم.

تصمیم

الف. در استودیو لاوان تصمیم به صورت فردی گرفته نمیشود بلکه همگی در انتخاب تصمیم شریک هستند.

باورها

الف. ما نسبت به خلق هر محصولی مسئولیم و باید در تمام زمانها فارغ از مشکلات و مسائلی که ما را در شرایط سخت و دشوار قرارمی دهد کیفیت بالای کارهایمان را حفظ کنیم.

ب. کیفیت تولید را فدای سود و ارزشهای مادی نخواهیم کرد.

ج. باورداریم دنیا در حال تغییر است و استودیو لاوان همیشه باید در جریان تغییرات٫ ابداعات و راه کارهای نوین پیشرو باشد.

اصول

الف. لاوان متعهد به ایجاد بالاترین کیفیت در روندتولید کارهای خود می باشد.

ب. برای پروژه ها و همه محصولاتی که در لاوان انجام می دهیم انرژی و دقت فوق العاده ای صرف می کنیم.

ج. حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان استودیو لاوان در همه حال محفوظ و غیر قابل انتقال به دیگران می باشد.